Balónek fóliový číslice 3 motiv Liška 102 cm

Kód: 71WA336
158 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024
Velká foliová číslice ve tvaru zvířátka. Číslo 1, liška. Nejoblíbenější balonek k narozeninám je právě foliová číslice! Navíc pokud má číslice tvar oblíbeného zvířátka, je to opravdu trefa, jak udělat narozeninovou radost zejména těm nejmenším. Balonkovou číslicí můžete splnit 2 přání naráz. Číslo je výraznou dekorací např.pro dětský pokojíček, ale i symbolikou věku dítěte. Na každé fotce si připomenete právě tyto narozeniny. V naší nabídce máme malé i velké velikosti číslic . Velikost této balonkové číslice je 102 cm. Tento populární balonek můžete nafouknout vzduchem a zavěsit nebo balonkovým heliem, aby létal v prostoru. Doporučujeme použít těžítko na balonky. Létající balonek se stane poutavou atrakcí na každé party nebo oslavě. Helium do balonků můžete zakoupit v našem e-shopu nebo nafouknout v našich prodejnách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TIP PRO DOKONALOU OSLAVU :

Líbí se vám u balonků pokud létají vzduchem? Měli byste vědět, že potřebujete balonek nafouknout heliem. Helium je netoxický a nevýbušný plyn, který umožní, aby se vám balonek vznesl. Latexové balonky vydrží létat pouze pár hodin, proto jej nafukujte až v den oslavy. Foliové balonky mají nepropustné stěny a balonek létá i několik dnů. Naše foliové balonky mají samouzavíratelný ventil, takže je snadno znovu doplníte heliem i vzduchem, pokud ztrácí po čase svůj plný tvar.
Balonky vám nafoukneme heliem na našich party provozovnách v Praze .

Foliové balonky můžete nafouknout i vzduchem. Doporučujeme pumpičku nebo dutou slámku, či brčko. Takto nafouknuté balonky nelétají, ale můžete je zavěsit do prostoru nebo samolepicí páskou umístit na hladký předmět.

TIP - NAFUKOVÁNÍ BALONKŮ HELIEM PRO DOMÁCÍ POUŽITÍ

Chcete, aby se Vám balónky efektně vznášely nad hlavou, ale nemáte možnost přijít k nám do prodejen a nechat si balónky nafouknout heliem? V tom případě stačí, když si u nás zakoupíte sadu s heliem pro domácí použití. Nafouknou balonek heliem zvládne doma každý. Součástí balení je i návod, přesto doporučujeme vyzkoušet si funkčnost helia nejméně den před akcí. Pokud si nebudete vědět rady, zachrání Vás naše zákaznická podpora.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: