Balonek Baletka Princezna růžový s potiskem 1 rok 46cm

Kód: 1075947
70 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.6.2023

Narozeninový fóliový tematický balónek pro první narozeniny holčičky z tematické sady Balerína. Balonek je v jemné růžové pastelové barvě se zlatým číslem 1, hvězdičkami a půvabnou baletkou s princeznovskou korunkou. Stylový balonek potěší zejména malé princezny, která milují křehký svět půvabných romantických  krásek.  Nádherně vám ozdobí prostor, ale zároveň je i hezkým dárkem k narozeninovému balíčku. První narozeniny dítěte jsou velkou příležitostí pro uspořádání krásné stylové oslavy  a velkou událostí v celé rodině. Tak ať jsou i ty Vaše narozeniny nejkrásnější vzpomínkou na tento významný den.

Velikost balónku: 46 cm
Materiál: Folie
Specifikace pro použití a foukání : Lze nafukovat vzduchem i héliem (létat vydrží až týden, pro delší dobu využití  přifukujeme pumpičkou, dutou slámkou nebo heliem)

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRAKTICKÉ TIPY - NAFUKOVÁNÍ FOLIOVÝCH BALONKŮ HELIEM

Víte, že foliové balonky při naplnění heliem létají delší dobu než latexové? Foliové balonky z naší nabídky mají samouzavíratený ventil, který zabrání zpětnému úniku vzduchu nebo helia. Při naplnění vzduchem nelétají, ale dají se umístit nebo zavěsit v prostoru. Lehce jej přivážete i k jiné balonkové dekoraci, podstavci z balonků, balonkové girlandě nebo stěně. Pro uchycení doporučujeme oboustranné terčíky ze suchého zipu, samolepicí oboustrannou lepenku, uchycení pružným modelovacím balonkem, stuhou nebo gumičkou. Po obvodu má balonek foliové "jazýčky" na které tyto stuhy nebo pružné gumičky připevníte.

Pokud potřebujte , aby balónek létal, potřebujete balonkové helium. V naší nabídce najdete několik  jednorázových heliových lahví pro domácí použití. Návody na práci s heliem jsou u produktu nebo v blogu a tipech na našich stránkách. Balonky nafukujeme i na našich prodejnách v Praze. V Praze můžete za poplatek využít i rozvoz kurýrem. Kontaktujte náš balonkový a party servis.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: