Balónek designový PLAMEŇÁK fóliový - 96cm

Kód: 70171622
296 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.9.2021

Plánujete Flamingo, Tropico nebo Hawaii party? Nezapomeňte na oblíbeného plameňáka. Balónek plameňák v růžovém odstínu je naprosto dokonalý doplněk pro výzdobu, ale i originální překvapení formou dárku. Nafouknutý heliem vydrží létat několik dní a snadnou se dá doplnit vzduchem i heliem. 
Helium do balonku pro domácí použití najdete v naší party nabídce. Pokud jste  z Prahy, využijte možnost náfuku i v našich provozovnách.

Velikost balonku: 96 cm
K balónku jsou připevněné 3 provázky o délce 1,8 m, které lze snadno zafixovat k jakémukoliv předmětu nebo těžítku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vybrali jste si pro výzdobu balonky vyrobené z folie? Přečtěte si něco o jejich vlastnostech. Foliové balonky jsou vhodnou prostorovou dekorací pro party i oslavy, ale i tematickým dárkem nebo originálním sdělením. Větší balonky (40 cm a více) z naší nabídky mají samouzavíratelný ventil a jsou vhodné pro náfuk vzduchem nebo balonkovým heliem (balonky létají).  Pro nafukování balonku vzduchem doporučujeme balonkovou pumpičku, brčko nebo dutou slámku (není součástí balení). Takto nafouknutý balonek můžete zavěsit nebo umístit do prostoru.

TIP - NAFUKOVÁNÍ BALONKŮ HELIEM

Připravujete oslavu s balónky? Chcete, aby se Vám balónky efektně vznášely nad hlavou a krásně zdobily prostor?  Létající efekt balonků docílíte použitím helia. Helium je bezpečný, netoxický plyn, který zakoupíte v menších lahvích pro domácí použití v našem e-shopu nebo můžete využít náš balonkový servis. Při naplnění heliem vydrží fóliové balónky létat 4-14 dní v závislosti na jejich velikosti a okolních podmínkách. Foliové, ale i jiné balonky si můžete zakoupit, ale i nechat nafouknout na našich party prodejnách v Praze. V rámci Prahy balonky rozvážíme i kurýrní službou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: