Balónek fóliový Bezva oslava Zvířátka 43 cm

92 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
10.2.2023

Balonky s českým nápisem! Popřejte k narozeninám po našem. Foliový balonek s krásným dětským zvířátkovým motivem a  nápisem Bezva oslava je ideální dárek a současně přání k narozeninové oslavě. Tento narozeninový balonek se zvířátky se hodí jako party dekorace nebo jako dárek pro malého oslavence.
Balonek můžete nafouknout vzduchem a zavěsit do prostoru nebo heliem, aby v prostoru létal. Balonek nafouknutý heliem se vznáší několik dní a lze jej dofouknout heliem nebo mírně vzduchem do plného tvaru. K dofouknutí použijte balonkovou pumpičku nebo dutou slámku. 

Velikost balonku: 43 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRAKTICKÉ TIPY - NAFUKOVÁNÍ FOLIOVÝCH BALONKŮ HELIEM

Víte, že foliové balonky při naplnění heliem létají delší dobu než latexové? Foliové balonky z naší nabídky mají samouzavíratený ventil, který zabrání zpětnému úniku vzduchu nebo helia. Při naplnění vzduchem nelétají, ale dají se umístit nebo zavěsit v prostoru. Lehce jej přivážete i k jiné balonkové dekoraci, podstavci z balonků, balonkové girlandě nebo stěně. Pro uchycení doporučujeme oboustranné terčíky ze suchého zipu, samolepicí oboustrannou lepenku, uchycení pružným modelovacím balonkem, stuhou nebo gumičkou. Po obvodu má balonek foliové "jazýčky" na které tyto stuhy nebo pružné gumičky připevníte.

Pokud potřebujte , aby balónek létal, potřebujete balonkové helium. V naší nabídce najdete několik  jednorázových heliových lahví pro domácí použití. Návody na práci s heliem jsou u produktu nebo v blogu a tipech na našich stránkách. Balonky nafukujeme i na našich prodejnách v Praze. V Praze můžete za poplatek využít i rozvoz kurýrem. Kontaktujte náš balonkový a party servis.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: