Balónek fóliový Srdce Vítej doma Slon růžový 43 cm

92 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
30.11.2022

Jedinečným fóliovým balónkem ve tvaru srdce s českým nápisem Vítej doma a motivem slona v růžových barvách můžete přivítat miminko na světě. Překvapte čerstvou maminku po návratu z porodnice, originální dárek a výzdoba ji jistě potěší.

Balónek krásně vynikne v kombinaci s jinými balónky v balónkovém buketu, který je hezkou a nápaditou prostorovou dekorací.

Balónek o velikosti 43 cm lze naplnit heliem i vzduchem. Fólie balónku udrží helium po delší dobu a umožní balónku létat několik dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Narodilo se Vám miminko? Chcete oslavit den, kdy je ve Vaší rodině o jednho víc? S balonky můžete přivítat miminko na svět i v češtině. Poděkujte za tuto výjimečnou situaci hlavně čerstvé mamince po návratu z porodnice. Určitě ji váš zájem potěší. Narození miminka je velká rodinná událost. Balonek je vyroben z folie, ve tvaru srdce s dětským holčičím motivem růžového slona a nápisem Vítej doma Balonek můžete nafouknout vzduchem a zavěsit do prostoru nebo heliem, aby se krásně vznášel a létal. Foliový balonek má samouzavíratelný ventil a vydrží létat i několik dní. Do plného varu jej dofouknete heliem, mírně můžete i vzduchem balonkovou pumpičku či dutou slámkou. Velikost balonku: 43 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: