HELIUM na 30 balónků - AKCE

Kód: 55BZH130103
Novinka
Značka: PartyDeco
1 077 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
20.10.2021

Balonkové helium pro domácí použití na 30 balónků o velikosti 23 cm. Létající balóny jsou působivou a atraktivní dekorací, která ozdobí jakoukoli party i oslavu. Právě narozeninové překvapení mohou být i stylové nebo tematické balonky s heliem.
Tento vysoce kvalitní produkt je vyrobený v Evropské unii. Helium je jako jediný bezpečný balonkový plyn ideální na nafukování latexových i fóliových balonků. Po nafouknutí heliem zůstanou latexové balónky ve vzduchu asi 8 až 12 hodin a fóliové až několik dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRAKTICKÉ TIPY - NAFUKOVÁNÍ FOLIOVÝCH BALONKŮ HELIEM

Víte, že foliové balonky při naplnění heliem létají delší dobu než latexové? Foliové balonky z naší nabídky mají samouzavíratený ventil, který zabrání zpětnému úniku vzduchu nebo helia. Při naplnění vzduchem nelétají, ale dají se umístit nebo zavěsit v prostoru. Lehce jej přivážete i k jiné balonkové dekoraci, podstavci z balonků, balonkové girlandě nebo stěně. Pro uchycení doporučujeme oboustranné terčíky ze suchého zipu, samolepicí oboustrannou lepenku, uchycení pružným modelovacím balonkem, stuhou nebo gumičkou. Po obvodu má balonek foliové "jazýčky" na které tyto stuhy nebo pružné gumičky připevníte.

Pokud potřebujte , aby balónek létal, potřebujete balonkové helium. V naší nabídce najdete několik  jednorázových heliových lahví pro domácí použití. Návody na práci s heliem jsou u produktu nebo v blogu a tipech na našich stránkách. Balonky nafukujeme i na našich prodejnách v Praze. V Praze můžete za poplatek využít i rozvoz kurýrem. Kontaktujte náš balonkový a party servis.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: