Helium set na 10 balónku

Kód: 35HE10
557 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
19.1.2021

Toužíte po tom, aby balonky létaly? Tenhle efekt vám zajistí pouze helium. Praktické balení helia na 10 balónků o velikosti 20 cm,  je velice lehké a skladné, proto ho snadno odnesete i v kabelce - sada obsahuje láhev s héliem a 10 balónků o velikosti 20 cm - obsah hélia 0,075 m3 - toto hélium vystačí na nafouknutí jedné velké číslice nebo balónkového velkého písmena

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezpečné a netoxické helium pro domácí použití - bezpečná a snadná obsluha - uzavíratelný ventil

Balónky naplněné heliem se vznášejí a jsou tak velmi populární u dětí. Mají také výraznější estetický efekt. 

Manipulace s lahví a přiloženým speciálním nafukovacím ventilem je zcela bezpečná a jednoduchá. Latexové pastelové balónky (součást balení) se po nafouknutí heliem vydrží vznášet 6-12 hodin v závislosti na podmínkách prostředí a velikosti balónku. Proto doporučujeme balonky foukat až v den akce. V případě, že potřebujete, aby balonky vydrželi létat déle doporučujeme ´aplikaci speciálního gelu´ ještě před nafouknutím balónků. Gel zpomaluje únik plynu z balónku a prodlužuje tak jeho životnost. 

Heliem je možné nafukovat také fóliové balónky, které vydrží létat výrazně delší dobu, a to jeden i více týdnů, podle typu fólie ze které je balónek vyroben.

 Lahev není vratná a nelze znovu plnit.

Návod k použití helia

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: