Kovový rám stolní bílý

Kód: 60PAMA124
1 566 Kč –17 %
stolni brana 1
1 566 Kč –17 % 1 290 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
6.3.2024

Vytvořte si pomocí tohoto kovového rámu na stůl krásný středobod své svatby. Můžete přes něj přehodit slavnostní závěs ze vzdušné látky, zavěsit ozdobné girlandy s listy nebo květy, nebo kolem celé konstrukce vytvořit voňavou dekoraci z živých květin. V každém případě bude takto nazdobená brána nad stolem působit půvabně a slavnostně. Stolní stojan lze použít pro jakékoli svatební téma. Tuto nápaditou stolní dekoraci lze použít na jakoukoli příležitost - narozeninovou oslavu, rozlučku se svobodou, oslavu narození děťátka... Je to jen na vás!

Maximální váha, kterou brána dokáže udržet, je přibližně 3 kg. Minimální hloubka stolu pro svorku je 2 cm. Maximální hloubka spony je 5,8 cm. Balení obsahuje: 1 x prodlužovací horní tyč 150 cm, 2 x tenkou tyč 76 cm - 2,5 cm průměr nasunutí, 2 x svorka posuvné tyče 88 cm. Součástí je i návod na sestavení.

Vyberte si barevné či tématické zaměření své svatby a vyberte si dle svých preferencí z naší nabídky. Báječně vypadají dohromady květinové vzory s bílou barvou, nebo zelené a béžové barvy v kombinaci se zlatou. V kategorii Ginger Ray Svatby se můžete inspirovat některou z dokonale sladěných řad. 

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: