Balónek fóliový číslice 1 růžová s korunkou 90 cm

Kód: 55FB87M081J
103 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

První narozeniny pro princeznu. Foliový balonek Růžová jednička se zlatou korunkou bude krásnou narozeninovou dekorací pro první narozeniny děvčátka. Na první narozeniny nejvíce vzpomínají rodiče. Proto by měly být ve velkém stylu. Objevíte je po letech na všech fotografiích. První narozeniny dítěte se zařadí mezi největší vzpomínky.  Balonková jednička je vyrobena ze světle růžové pastelové folie a je opravdu krásnou stylovou dekorací, která v prostoru upoutá. Schovejte si vzpomínky tím, že si tenhle okamžik vyfotíte. Právě balonky ve tvaru foliové číslice  a narozeninový dort  jsou zárukou, že se nespletete v datu pořízení fotografie.

Velikost balonku je 90 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balonkové číslice jsou vhodné pro plnění vzduchem i heliem a dají se opakovaně dofukovat. Balónek je vybaven bezpečnostní pojistkou, takže pokud jej budete nafukovat ústy, použijte brčko nebo dutou slámku. Při naplnění heliem vydrží fóliové balónky létat i více než týden v závislosti na jejich velikosti a okolních podmínkách. Foliové, ale i jiné balonky si můžete zakoupit, ale i nechat nafouknout na našich party prodejnách v Praze nebo využijte helium pro domácí použití z naší nabídky. V rámci Prahy balonky rozvážíme i kurýrní službou.

TIP -  LÉTAJÍCÍ BALONKY - NAFUKOVÁNÍ BALONKŮ HELIEM S HELIEM PRO DOMÁCÍ POUŽITÍ 

Víte proč některé balonky létají a některé musíte pouze zavěsit do prostoru? Balonkům umožní létat speciální plyn HELIUM. Helium je netoxický a nevýbušný přírodní plyn, který se využívá v lékařství, ale i v oblasti zábavy. U nás jej zakoupíte v jednorázové nádobě a můžete se balonky kdykoliv doma nafouknout. Ovládání je velmi jednoduché! Stačí dodržet návod a helium si u nás zakoupit. Doporučujeme si před akcí zkusit nanečisto, abyste si práci s heliem vyzkoušeli. Případně můžete navštívit i naše prodejny v Praze, kde Vám nafouknou balonek i naše dekoratérky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: