Vše o dopravě

Informace k dopravě a platbě

V našem eshopu na www.stylovaparty.cz spolupracujeme s dopravci Zásilkovna a PPL a nabízíme následující možnosti dopravy a platby za zboží: 

DOBÍRKA NA SOUKROMOU ADRESU NEBO NA ODBĚRNÉ MÍSTO

Jedná se o rychlý způsob dodání, po následné expedici ze skladu lze doručit většinou do druhého nebo třetího dne od expedice z našeho skladu. Dodávku lze sledovat na stránkách společnosti PPL (www.ppl.cz - kategorie sledování zásilek) nebo Zásilkovna (www.zasilkovna.cz) - dle vaší volby dopravy.

PLATBA KARTOU ONLINE A DORUČENÍ NA SOUKROMOU ADRESU NEBO NA ODBĚRNÉ MÍSTO

Můžete platit bezprostředně po nákupu Vaši platební kartou (tato možnost platby je dočasně omezena). Tuto variantu doporučujeme v případě, že nechcete manipulovat při odběru zboží s hotovostí a potřebujete rychlou expedici. Ušetříte náklady za dobírku a balné. Nezapomeňte uvést variabilní symbol Vaší objednávky (číslo Vaší objednávky) při Vaší platbě. Pro rychlejší komunikaci nás můžete kontaktovat emailem, že byla částka uhrazena. Po obdržení částky na náš účet Vám bude zboží zasláno prostřednictvím společnosti PPL nebo Zásilkovna - dle vaší volby dopravy.

PLATBA HOTOVĚ NEBO KARTOU NA NAŠÍ PRODEJNĚ

Osobním odběrem zboží je možný na našich prodejnách Pod Rapidem 3 na Praze 10 nebo Prosecká 64, Praha 9 či v naší velkoprodejně K Bílému vrchu 3, Praha 9 - Horní Počernice. 

Na všech našich prodejnách můžete platit v hotovosti i kartou. Po Vaší objednávce zboží vychystáváme z hlavního skladu a odvezeme na odběrné místo. Pokud si zvolíte odběrné místo Pod Rapidem 3, Praha 10 nebo Prosecká 64, Praha 9, může být doba doručení do pobočky 2-3 pracovní dny. V této lhůtě Vám zašleme email, kde Vám potvrdíme připravení zboží k převzetí. Objednání produktů k osobnímu odběru je závazné. Pokud se nemůžete pro zboží dostavit do jednoho kalendářního týdne, kontaktujte nás nebo Vám Vaši objednávku stornujeme.