Balónek fóliový číslice 2 duhová 102 cm

Kód: 71812RHP
127 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Balónek ve tvaru čísla krásné duhové barvy je skvělou volbou jak překvapit oslavence. Nejžádanějším balonkem k narozeninám je právě fóliová číslice! V naší nabídce naleznete malé i velké číslice. Balónek vyrobený z lesklé folie lze nafouknout vzduchem a připevnit na vhodné místo nebo balonkovým heliem, aby létal vzduchem. Létající balónek se stane poutavou atrakcí každé narozeninové oslavy. Helium do balonků můžete zakoupit v e-shopu nebo si nechat balónek nafouknout v našich party prodejnách. Balónek vydrží létat několik dnů a můžete jej dofouknout do plného tvaru i doma přes klasické brčko. Velikost balónku je 102 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TIP PRO DOKONALOU OSLAVU :

Líbí se vám u balonků pokud létají vzduchem? Měli byste vědět, že potřebujete balonek nafouknout heliem. Helium je netoxický a nevýbušný plyn, který umožní, aby se vám balonek vznesl. Latexové balonky vydrží létat pouze pár hodin, proto jej nafukujte až v den oslavy. Foliové balonky mají nepropustné stěny a balonek létá i několik dnů. Naše foliové balonky mají samouzavíratelný ventil, takže je snadno znovu doplníte heliem i vzduchem, pokud ztrácí po čase svůj plný tvar.
Balonky vám nafoukneme heliem na našich party provozovnách v Praze .

Foliové balonky můžete nafouknout i vzduchem. Doporučujeme pumpičku nebo dutou slámku, či brčko. Takto nafouknuté balonky nelétají, ale můžete je zavěsit do prostoru nebo samolepicí páskou umístit na hladký předmět.

TIP - NAFUKOVÁNÍ BALONKŮ HELIEM PRO DOMÁCÍ POUŽITÍ

Chcete, aby se Vám balónky efektně vznášely nad hlavou, ale nemáte možnost přijít k nám do prodejen a nechat si balónky nafouknout heliem? V tom případě stačí, když si u nás zakoupíte sadu s heliem pro domácí použití. Nafouknou balonek heliem zvládne doma každý. Součástí balení je i návod, přesto doporučujeme vyzkoušet si funkčnost helia nejméně den před akcí. Pokud si nebudete vědět rady, zachrání Vás naše zákaznická podpora.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: