Malá mořská víla - oslava v mořském stylu

Láká Vás představa narozeninové oslavy podle pohádkové postavy? Co takhle zavzpomínat na pána Andersena. Příběh malé mořské víly všichni milujeme. Narozeninová oslava v barevných tónech podmořské hlubiny působí tajemně a krásně. K dotvoření atmosféry pro tuhle úžasnou dětskou party, máme velké množství inspirace a tipů, jak vše zvládnout. Stačí nahlédnout do naší e-shopové nabídky ve stylu Marmeid. Patelové tóny v modré, tyrkysové s jemnou růžovou lehce doladíme třpytivou perletí doplňků a krystalickými balonky. Iluze podmořského světa bude dokonalá. S námi budete mít vyzdobeno opravdu rychle.

 

Jak vytvořit podmořský svět

 

1 Mermaid_party

 

Jak během chvilky dotvořit mořskou říši není nic těžkého. Pomohou vám dekorace a doplňky z naší narozeninové Mermaid kolekce. Úžasné talířky ve tvaru perleťových lasturtřpytivé perleťové závěsy, které  vás oslní stejně jako třpyt mořské hladiny, kelímky  s mořskou ploutvičkoustylové dekorace na dort, tematické ubrousky ve tvaru mušle, efektně propojíte s dalšími krásnými doplňky pro vykouzlení atmosféry narozeninové oslavy. Během chvilky máte vyzdobeno!

 

Tip na výzdobu. Vyrobte si mořské medúzy a vodní bublinky

 

1 Mermaid_party

 

Vyzdobit interiér pro narozeninovou oslavu je vždy výzva. Co takhle začít něčím co k mořské atmosféře patří! To, že jsou mořské medúzy pěkně žahavé potvůrky, to víme. My mořské víly se jich bát, ale  nemusíme. Jak si takové krásné dekorace k zavěšení vyrobíte? To vás rádi naučíme. 

Pro výrobu mořských příšerek si stačí zakoupit několik dekorací a materiál z našeho e-shopu. K výzdobě budete potřebovat - lampiony v pastelových barvách, stuhy (organzové, saténové nebo krepové), hedvábný papír, perleťové závěsy. Lampiony zavěsíte v prostoru, závěsy si rozdělíte na 4 díly. Střapce nebo stuhy po obvodu nalepíte na spodní část zavěšeného lampionu. Začistíte "sukénkou" z krepového nebo hedvábného papíru.

Iluzi vodního světa vám pomohou doladit malé krystalické bublinky, které vytvoříte z menších transparentních balonků. Po nafouknutí (nafukujeme různé velikosti balonků do kulatějšího tvaru), je navážete na vlasec a zavěsíte do prostoru. Pokud máte k dispozici helia , můžete balonky nafouknout, navázat postupně za sebou na vlasec a přivázat na balonkové těžítko. Balonky ve tvaru bublinek tak budou krásně levitovat v prostoru.

 

1 Mermaid_party


Stylové dekorace Mermaid, duhové balonky, závěsy a střapce

Každá oslava by měla mít krásně vyzdobený stůl pro hosty a dekorace, které v prostoru nepřehlédnete.
Pro úžasné stolování si určitě vyberete z naší stylové nabídky Mermaid. Do středu stolu můžete použít běhoun v barvě party nebo ozdobit balonky a vyrobenými lasturami z hedvábného papíru. Na stylové talířky můžete naaranžovat překvapení pro hosty. Kdo by si nepochutnal na makronkách, které můžeme nabídnout na talířku, lehce pootevřené jako lasturky se sladkou perličkou uprostřed.

Dekorace v prostoru, která opravdu upoutá, jsou duhové foliové balonky se zavěšenými střapci. Aby balonky pěkně v prostoru létaly nevyhnete se použití helia na balonky. Balonky navážete na vlasec nebo balonkovou stužku a umístíte ve správné výšce na perleťové těžítko. Jako ozdobu zavěsíte girlandový střapec.

Do pozadí doporučujeme zavěsit girlandy, rozety nebo dekorace, které barevně ladí s celkovou výzdobou.

 

1 Mermaid_party_balonky

 

Tip na výrobu mořských lastur.

Podlahu jako hladinu mořského dna vyzdobíte snadno. Stačí vám pom poms z hedvábného papíru, perleťové nebo bílé balonky 5" (průměr 12 cm) pro vytvoření perliček. Pokud nebudete mít k dispozici malé balonky, využijte o něco větší balonky, ale nenafoukněte je do plného tvaru. Pom poms dle návodu rozprostřete do tvaru mističek, které upravíte tak, abyste mohli do středu vložit malý perleťový balonek.

 

1 Mermaid_DIY

1 pom Poms

 

Kde se skrývá mořská panna?

Žádná sebehezčí pohádková kulisa by nenahradila tu, která je pro dětskou oslavu nejdůležitější - malou mořskou vílu. Obléknout se do kostýmu je to nejhezčí, co nás čeká na závěr. Vyrat si můžete opravdu originální šaty pro mořkou vílu z našeho e-shopu. Pokud vám nesedí velikost, nebuďte smutní, na stylovou party stačí stylové čepičky Mermaid. Sukénku si můžete narychlo vytvořit tak, že na gumičku do pasu navážete nastřihané dvojité pruhy z širší průsvítné organzy.

 

1 Morska_vila_kostym

 

Malá mořská víla už je na narozeninové scéně a zdá se, že nic důležitého už nechybí,

Přejeme vám krásnou oslavu.