Svatební dny v Clarionu 2020 - Budeme tam !!!

Svatební dny vám pomohou prožít svůj svatební sen nanečisto

Od zásnub ke svatbě je to již jen kousek. Patříte-li mezi ty šťastné, zamilované nebo doufající, zkuste si přijít užít svůj svatební sen na svatební veletrh.
Právě zde naplánujete svou svatbu nejchytřeji. Porovnáte nabídku konkurence, seznámíte se s trendy i svatebními novinkami, získáte lepší ceny  u většiny služeb, dekorací i svatebních doplňků.

 

Jeden z největších veletrhů jsou Svatební dny .  Ty letošní proběhnou tradičně v Clarion Congress Hotel Prague pátek 12. 1. (15-20 hodin) a sobotu 13. 1. (10–18 hodin). K dispozici jsou podzemní kryté garáže i vynikající napojení na metro či vlak. Clarion Congress Hotel Prague je přímo propojen s nákupní galerií Fénix, kde najdete stanici metra Vysočanská.

svatebni_dny

Návštěvníci se mohou těšit na prezentaci více než 160 vystavovatelů, které podnikají ve svatebním oborech, jako jsou svatební šaty, pánské obleky, svatební hostiny, snubní prsteny, svatební cesty, svatební účesy, svatební dorty, svatební foto/videa, koordinace svateb, svatební dary, svatební vozy, svatební dekorace, svatební doplňky, catering/nápoje, zábava na svatby, svatební hudba, svatební oznámení či svatební květiny. K dispozici jim budou ale také specialisté na produkty a služby v oblasti pořízení rodinného automobilu, příprava na rodinu, vybavení domácnosti, spotřební elektronika či otázky rodinných financí.

Připraven je také doprovodný program s módními přehlídkami, ochutnávkami sladkých i slaných dobrůtek a nápojů. Každý návštěvník navíc obdrží zdarma tištěný katalog Svatební dny.

Cena vstupenky je 250 Kč, 25 Kč z každé vstupenky obdrží Nadace Terezy Maxové dětem. A každý navíc může vyhrát hodnotnou cenu, celkem pořadatelé Svatebních dnů rozdají 66 cen. Hlavní cenou bude přítomnost Jakuba Koháka na svatbě výherce. Dále mohou návštěvníci vyhrát voucher na zapůjčení svatebních šatů ze svatebního centra Adina, oblek na míru z krejčovství DELOR, rozlučkovou party ve wellness centru SAMUI SPA a mnoho dalších. Na módní přehlídce představí svatební šaty například herečky Míša Tomešová, Aneta Krejčíková, Adéla Elbel, modelka Jitka Boho a další.

Veletrh je prestižní svatební událostí roku, která má ve svém oboru dlouholetou tradici a jméno. Odbornou i širokou veřejností je velmi kladně vnímán. Každoročně přináší spoustu novinek, trendů, zajímavostí.

Budeme tam také !!! V naší expozici vás seznámíme s trendovou a novou značkou na českém trhu GingerRay

7

 

GINGER RAY - trendové dekorace, které sluší každé svatbě…

Na svatbě nešetříme emocemi, protože tenhle příběh si chcete opravdu pamatovat.
Vašemu albu plnému vzpomínek bude slušet dobře zvolená výzdoba světové značky

Britská značka Ginger Ray, založená v anglickém Surrey v roce 2012, je globálním dodavatelem dekorací na svatby a oslavy. Jejich výjimečné kousky v nabídce nepřehlédnete. Soustředí se na opravdu originální, inovativní a prémiové dekorace a balónky. Ty dodávají do celého světa. A my máme pro vás báječnou zprávu! Nově ji zakoupíte i v Čechách a na Slovensku.

 8

V čem jsou dekorace od GingerRay výjimečné?

  • GINGER RAY má vlastní tým špičkových designérů
  • GINGER RAY spojuje vysokou kvalitu a rozumnou cenu
  • GINGER RAY má obchody vždy na prestižních adresách ve Velké Británii, USA a Evropě, případně v předních světových obchodních domech
  • Udržitelnost a styl eco friendly není v GINGER RAY jen marketingové heslo. Mnoho jejich produktů a balónků je biologicky rozložitelných, plně recyklovatelných nebo znovu použitelných
  • GINGER RAY je značkou pro všechny, milují ji designéří, mediální hvězdy i romantičky, které vidí svůj svět ve hvězdách…

 

svatba nature 0

 

Kde zakoupíte GingerRay 

  • On-line na gingerray.cz
  • Vybíráte-li raději očima a zde opravdu doporučujeme, navštivte showroom MojeParty.cz

na adrese Prosecká 64, Praha 9

svatba moderni cernobila

  • Vybrat si mezi dekoracemi GingerRay není vůbec jednoduché. Nabídka je velká. Poradí vám naše produktová specialistka, která vám vytvoří nákupní seznam i vizualizaci
  • S dekoracemi GINGER RAY pracují i naše dekoratérky, proto vaše výzdoba může být „na klíč“

 svatba nature 3

Jste prodejce, dekoratér, majitel svatebního salónu a nemůžete se značkou GingerRay rozloučit? Prodávejte ji spolu s námi

  • Zastupujeme GINGER RAY a nabízíme výhodné velkoobchodní ceny

 

MojeParty.cz, prodejní showroom – Prosecká 64, Praha 9,velkoobchod – info@mojeparty.cz